133 mladih na zadnji dirki slovenskega pokala v olimpijskem krosu na nadomestni lokaciji.

Preberi vse Add a comment

V jesenskih razmerah zadnja dirka v pokalu SloXcup za starejše kategorije v sezoni. Le še mladi v začetku oktobra v Mengšu.

V nedeljo je bila v gosteh pri najstarejšem aktivnem slovenskem mtb klubu v vročih razmerah že sedma letošnja dirka serije SloXcup.

Na zadnji junijski dan bo v Črnem Vrhu nad Idrijo na sporedu že sedma dirka pokala SloXcup, ki tokrat ne bo štela za UCI točke.

Na državnem prvenstvu v olimpijskem krosu na Ravnah na Koroškem je v vročini v članski kategoriji prestižni naslov ubranil Rok Naglič, pri članicah pa je po letu premora državna prvakinja ponovno postala Tanja Žakelj.

Vroča in prašna peta dirka serije SloXcup v gosteh na mednarodni dirki UCI C1 na Hrvaškem. Med elito Tanji Žakelj drugo mesto, Gregorju Dimicu peto.

Ena najstarejših dirk v regiji, izvedli jo bodo šestindvajsetič. Po točke 1. kategorije UCI pride mednarodna konkurenca.

Na letošnji četrti dirki za pokal SloXcup v Kočevju se je pomerilo 266 tekmovalcev. V elitnih kategorijah sta zmagi slavila Tanja Žakelj (Unior Devinci Factory Racing) in Daniele Braidot (C.S. Carabinieri).

Na najboljši prireditvi v krosu lanske sezone se obeta zanimiva dirka v olimpijskem krosu kategorije UCI C1. Potrjenih že nekaj močnih imen.

V nedeljo je bil v Kamniku na sporedu blatni olimpijski kros ranga UCI C1 in hkrati tretja dirka pokala SloXcup. V članski kategoriji sta slavila Italijana Eva Lechner in Luca Braidot. Najhitrejši Slovenec Rok Naglič je v cilj prišel na 7. mestu.

Z uporabo strani mtb.si soglašate z uporabo piškotkov. - Podrobnosti.