V soboto so v baru Hiše mladih v Ajdovščini podelili priznanja najboljšim v četrti sezoni slovenske mednarodne serije v gorskokolesarskem enduru SloEnduro.

 

Kdo je kaj dobil, smo že našteli v napovedi: 19. novembra črta pod sezono SloEndura. Spodaj še enkrat imena vseh najboljših.

 

Do zadnjega je bila neznanka, kdo prejme naslov najboljše prireditev sezone, ki ga izglasujejo udeleženci. Drugo leto zapored je to Enduro Cerkno v organizaciji Pedal Racing Teama.


Zaradi dežja je kolesarjenje tokrat odpadlo.

Kmalu več o novostih v SloEnduru v sezoni 2017, očitno jih bo kar nekaj.

 

Na uvodni fotografiji trojica moških z vrha lestvice, ter prvi dve dami, od leve: Yana Dobnig, Gerd Skant, Vid Peršak, Tadej Razpet in Petra Bernhard (tretjeuvrščena Giulia Albanese je manjkala). Vse fotografije Nejc Bole.


Najboljši serije SloEnduro 2016


Absolutno ženske

1. Yana Dobnig (Avt, Rlm Mondraker Racing Team)

2. Petra Bernhard (Avt, Gravity Eagles)

3. Giulia Albanese (Ita, U.C. Caprivesi)

 

Absolutno moški

1. Vid Peršak (Orbea Enduro Crew)

2. Gerd Skant (Avt, Bikeclub Giant Stattegg)

3. Tadej Razpet (Pedal Racing Team)

4. Peter Mlinar (KK Črn trn)

5. Nejc Huth (Energijateam.com)


Mladinci

1. Matjaž Istenič (Energijateam.com)

2. David Castellani (Ita, Team Maglia Nera)

3. Aljaž Bogataj (Pedal Racing Team)

 

Master 1

1. Robert Kordež (Black Hole Enduro Team)

2. Bernd Dorrong (Avt, Radlager Racing Team)

3. Jaka Tancik (Energijateam.com)

 

Master 2

1. Cri Maierhofer (Avt, Radlager Racing Team)

2. Grega Nagode (Energijateam.com)

3. Gabor Winkler (Mad, Fro Racing Team)

 

Hobi

1. Patrik Rot

2. Blaž Hölcl

3. Jernej Oblak

 

4Fun moški

1. Peter Mlinar (KK Črn trn)

2. Matjaž Istenič (Energijateam.com)

3. Miha Spruk (Calcit Bike Team)

 

4Fun ženske

1. Yana Dobnig (Avt, RLM Mondraker Racing Team)

2. Giulia Albanese (Ita, U.C. Caprivesi)

3. Petra Bernhard (Avt, Gravity Eagles)

 

Razvrstitev ekip

1. Energijateam.com

2. Kamplc Racing Team

3. RLM Mondraker Racing Team

 

O'Neal novinec leta

Daniel Schemmel (Avt, Cube Action Team)

 

iXS SuperRajderja

Miha Spruk (Calcit Bike Team)

Grega Nagode (Energijateam.com)

 

Zmagovalca razvrstitve Kenda SuperStage

Yana Dobnig (Avt, RLM Mondraker Racing Team)

Tadej Razpet (Pedal Racing Team)

Z uporabo strani mtb.si soglašate z uporabo piškotkov. - Podrobnosti.